با سودینه برنده واقعی باشید


سودینه نرم افزار جامع بازی های جایزه دار

محصولات ادورسافت

گروه ادورسافت افتخار دارد تا با تولید نرم افزارهای آموزشی و کاربردی نیاز کاربران مختلف را در زمینه های مختلف برآورده سازد. لیست برخی از نرم افزارهای منتشر شده گروه به شرح زیر است:


پیامن

پیامن سرویس ارسال پیامک و ایمیل آنلاین. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.payamman.ir مراجعه کنید.

پلتفرم: وب
آخرین نسخه: نسخه 1
تاریخ انتشار: پاییز 2020
زبان: فارسی

راهنمای پیامن


نشانو

نشانو یک نرم افزار کاربردی مبتنی بر خدمات مکان است. در این نرم افزار کاربران می توانند کلیه خدمات مبتنی بر مکان نظیر موقعیت یابی، یافتن دوستان، ارسال آدرس، مشاهده آنلاین موقعیت دوستان و چت آنلاین در حین مشاهده موقعیت را بصورت همزمان داشته باشند. در اخرین نسخه این نرم افزار امکان ارسال تماس اضطراری نیز اضافه شده است تا کاربران بتوانند در کمترین زمان و در شرایط اضطراری با دوستان خود ارتباط بر قرار کنند. نشانو در حال حاضر در دو نسخه بین المللی و فارسی در دسترس بوده و از طریق لینکهای زیر قابل دانلود است.

پلتفرم: اندروید (Android)
آخرین نسخه: نسخه 1
تاریخ انتشار: زمستان 2019
زبان: انگلیسی، فارسی

راهنمای نشانو فارسی

دانلود نشانو نسخه انگلیسی:

دانلود

آمازون

قابل دانلود از گوشی

گلکسی اپس

عدد جادویی

بزودی

گوگل پلی

عدد جادویی

بزودی

هوآوی

دانلودنشانو نسخه فارسی:


آزمون شنیداری زبان

اگر در آزمونهای معتبر زبان انگلیسی نظیر تافل، آیلتس و تولیمو شرکت کرده باشید، در مرحله آخر با بخش شنیداری مواجه شده اید. در این بخش که جهت ارزیابی سطح درک شنوایی شما در زبان انگلیسی طراحی شده است، تعدادی مکالمات و سخنرانی ها که بین یک یا چند نفر در جریان است توسط بلند گو پخش خواهد شد. شما نیز پس از شنیدن این مکالمات باید بدقت آنها را درک کرده و به سوالاتی که بصورت کاملا شفاهی توسط گوینده مطرح میشود پاسخ دهید. پس از هر مکالمه سوال مربوط به آن توسط گوینده مطرح میشود ولی گزینه های سوال خوانده نخواهد شد. شما باید به گزینه ها رجوع کرده و گزینه صحیح را انتخاب نمایید. نرم افزار آزمون شنیداری زبان با هدف شبیه سازی آزمون اصلی طراحی شده است. تمامی سوالات و پرسشهای مربوطه، از آزمونهای واقعی استخراج شده اند، تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن با شرایط و جو امتحان شنیداری آشنا شوید. همچنین در نرم افزار آزمون شنیداری زبان تعداد زیادی پادکست کاملا ً واضح انگلیسی درنظر گرفته شده است که شما با گوش به آنها میتوانید درک شنیداری خود از زبان انگلیسی را افزایش دهید.این نرم افزار برای دانشجویان دکترا، پزشکان و افرادی که قصد مهاجرت یا سفر به کشورهای خارجی را دارند بسیار کاربردی و مناسب خواهد بود.
ویژگی ها:
+بیش از 7 ساعت آزمون شنیداری زبان
+بیش از 300 سوال پرکاربرد آزمون شنیداری
+راهنمای کامل آزمون شنیداری در مراحل مختلف آن
+بیش از 4 ساعت پادکست واضح زبان جهت تقویت مهارت شنیداری
+امکان مشاهده کارنامه
+امکان مرور لحظه به لحظه و تک تک سوالات برای برطرف کردن مشکلات

پلتفرم: اندروید (Android)
آخرین نسخه: نسخه 1
تاریخ انتشار: زمستان 2019
زبان: فارسی

بزودی

استور کافه بازار

دانلود

استور مایکت

دانلود

استور ایران اپس

دانلود

استور پارس هاب


آزمون طبقه بندی رانندگی

نرم افزار آزمون طبقه بندی رانندگی یک نرم افزار جامع جهت شبیه سازی شرایط آزمونهای کتبی رانندگی است. در این نرم افزار آزمونهای متعدد بصورت کاملا طبقه بندی شده طراحی شده است. هر آزمون شامل 30 سوال است که در 20 دقیقه توسط آزمون دهنده باید پاسخ داده شوند. در نهایت پس از اتمام سوالات یا پایان زمان آزمون کارنامه نهایی نمایش می یابد. در صورتیکه آزمون دهنده بیش از 4 غلط داشته باشد مردود خواهد شد. یکی از مهمترین ویژگیهای نرم افزار آزمون طبقه بندی رانندگی امکان آزمون ساز است. به کمک این امکان آزمون دهنده میتواند آزمونهای متعدد بصورت تصادفی تولید کرده و به سوالات آن پاسخ دهد. نرم افزار ازمون طبقه بندی رانندگی در دونسخه تهیه شده است. نسخه اول کاملا رایگان بوده و دارای تبلیغات درون برنامه است. نسخه دوم بصورت پولی بوده و تبلیغات بصورت کامل ازآن حذف شده است.
برخی ویژگی های نرم افزار:
+ 10 آزمون طبقه بندی شده
+ شبیه سازی کامل آزمون کتبی رانندگی
+ 300 سوال پرکاربرد و پرتکرار در آزمونهای رانندگی
+ نمایش کارنامه
+ امکان مرور پاسخها و رفع اشکالات
+ امکان ساخت آزمونهای تصادفی به کمک آزمون ساز

پلتفرم: اندروید (Android)
آخرین نسخه: نسخه 1
تاریخ انتشار: زمستان 2019
زبان: فارسی

دانلود

استور کافه بازار

دانلود

استور مایکت

دانلود

استور ایران اپس

دانلود

استور پارس هاب


سودینه

سودینه یک بستر نرم افزاری جهت ارائه بازی های آنلاین جایزه دار است. در این نرم افزار بازیهای آنلاینی که توسط شرکت ما طراحی شده اند در اختیار بازیکنان قرار می گیرند. بازیکنان با انجام این بازی ها و بدست آوردن امتیاز آن بازی جایزه ای متناسب با امتیاز خود دریافت می کنند. جوایز بازی ها در سودینه رنج های مختلفی را شامل می شوند و حتی بازیکنانی با امتیاز کم نیز می توانند امید به دریافت جایزه داشته و هیچ بازیکنی از سودینه دست خالی بیرون نخواهد رفت. بازیهای سودینه در انواع مختلفی طراحی شده اند. برخی از بازی ها آنلاین گروهی هستند که باید به صورت گروهی بازی شوند و در طی آن با جمع آوری امتیاز بازیکنان به جایزه تعیین شده برسند. دسته دوم بازی های فردی هستند و هر بازیکنان با انجام فردی آن و با کسب امتیاز به جایزه تعیین شده دست می یابند. جوایز سودینه رنج وسیعی از وسایل و اقلام را در بر می گیرند. این جوایز از کارت شارژ و لوازم خانگی نظیر جاروبرقی شروع شده و با شامل شدن کنسولهای بازی و گوشی های موبایل و تبلت به اتومبیل و مسکن ختم می شوند. بازیکننان می توانند در هر زمان با شرکت در یک مسابقه با طی مراحل آن حدقل یکی از جوایز تعیین شده را کسب کنند و هیچ بازیکنی دست خالی از سودینه بیرون نمی رود.
پلتفرم: اندروید (Android)
آخرین نسخه: نسخه 3
تاریخ انتشار: بهار 2017
زبان: فارسی

دانلود

استور کافه بازار

دانلود

استور مایکت

دانلود

استور ایران اپس

دانلود

استور پارس هاب